سال مهـار تـــورم، رشــد تولـید
۱۴۰۲/۰۳/۱۱
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فتح‌اللهی:

سی و هفتمین همایش سالانه مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد

رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌‌های علمیه در این همایش تاکید کرد: دغدغه ما حمایت از شاگردان امام صادق -علیه السلام- و حل مشکلات ایشان است و این نزدیک‌ترین راهی است که ما می‌توانیم محبت و ارادت خود را به حضرت عرض کنیم.

به گزارش خبرنگار دبیرخانه شورای عالی، سی و هفتمین همایش سالانه مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران ستادی و مدیران مراکز استانی این مرکز با اجرای مراسم افتتاحیه در قم، برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین رحیمیان در سی و هفتمین همایش مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن تسلیت سالگرد شهادت امام صادق -علیه السلام- گفت: افتخار ما این است که لباس حضرت را به تن داریم و خدمتگزار شاگردان این مکتب هستیم.

وی افزود: دغدغه ما حمایت از شاگردان امام صادق -علیه السلام- و حل مشکلات ایشان است و این نزدیک‌ترین راهی است که ما می‌توانیم محبت و ارادت خود را به حضرت عرض کنیم و از اینکه خداوند این نعمت ویژه را به ما داده است، سپاسگزاریم.

رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به حملاتی که نسبت به برخی از طلاب و روحانیون اتفاق افتاده است خاطر نشان کرد: متأسفانه گاهی شاگردی از شاگردان مکتب امام صادق -علیه السلام- توسط شمر و عمر سعدهای زمان، که دستشان از جاهای دیگر کوتاه است، مورد آسیب و اذیت قرار می‌گیرند.

وی خطاب به مدیران استانی مرکز خدمات ادامه داد: وظیفه شما مدیران و مسئولان است که به مجرد اینکه از چنین شرایطی آگاه می‌شوید، به وضعیت طلاب رسیدگی کنید و تاکنون نیز همین طور بوده است.

گفتنی است این همایش دو روزه‌، هر سال با محوریت، هم اندیشی پیرامون مسائل و چالش های پیش روی خدمات مرکز برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، حجت‌الاسلام و المسلمین فتح‌اللهی مسئول دبیرخانه شورای عالی و عضو هیئت مدیره مرکز خدمات نیز در این جلسه حضور داشت.


ثبت دیدگاه
هیچ دیدگاهی برای این پست قابل نمایش نمی باشد.