سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۰/۱۱/۰۱
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
حجت‌الاسلام‌والمسلمين احمد مروی:

تبیین و تبلیغ صحیح اسلام ناب، وظیفه روحانیون بسیجی است

عضو شورای عالی حوزه علميه خراسان گفت: اخلاص، ایثار، روحیه جهادی، حمایت از دین و ولی خدا تا پای جان و انجام کار برای رضای الهی از جمله ویژگی‌های سبک زندگی بسیجی می‌باشد.

به گزارش خبرنگار دبیرخانه شورای عالی، حجت‌الاسلام و المسلمين احمد مروي در نشست کانون نظامی اسلامی معاونت فرهنگی حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علميه مسجد گوهرشاد اظهار كرد: بسیج یکی از ابتکارات با ارزش امام خمینی(ره) است که منحصر به قشر و ظاهر خاصی نیست؛ بسیج یک اندیشه و سبک زندگی است.
وی افزود: اخلاص، ایثار، روحیه جهادی، حمایت از دین و ولی خدا تا پای جان و انجام کار برای رضای الهی از جمله ویژگی‌های سبک زندگی بسیجی مي باشد که هرکسی در هر لباس، ظاهر و زمانی از این ویژگی‌ها برخوردار باشد، یک بسیجی است.
عضو شوراي عالی حوزه علميه خراسان با بيان اينكه اگر روحیه بسیجی دوران دفاع مقدس را در عرصه سازندگی نیز حفظ می‌کردیم، درصحنه‌های سازندگی، عمران، آبادانی، اقتصاد و احیای کشور نیز پیروز می‌شدیم، اظهار كرد: هرکجا روحیه بسیجی که همان اخلاص و کار برای خداست، حاکم بوده شاهد پیشرفت و موفقیت بوده‌ایم که نمونه‌های فراوانی نیز دارد.
توليت آستان قدس رضوي با اشاره به اينكه همه گرفتاری‌ها و آفت‌ها نتیجه منیّت و خودخواهی و دوری از روحیه بسیجی است، اظهار كرد: دشمن با اعمال فشارها و تحریم‌های اقتصادی به دنبال آن است که ضعف‌ها را به حساب اصل انقلاب و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی بگذارد، درحالی‌که نظام اسلامی اگر ناکارآمد بود در دوران دفاع مقدس از بین رفته بود. نظام و انقلاب ناکارآمد نیست ما نتوانسته‌ایم خوب عمل کنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمين مروی گفت: تبیین و تبلیغ صحیح اسلام نابی که امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بر آن تأکید داشته و دارند، در مقابل اسلام آمریکایی و اسلام متحجرین وظیفه روحانیون بسیجی است.


ثبت دیدگاه
هیچ دیدگاهی برای این پست قابل نمایش نمی باشد.
ارتباط مستقیم با مسئولان
تلفن ثابت:
051-32008497
051-32008118
کد پستی:
9154656386
رایانامه:
shora@mailkh.com
ساعت کاری:
شنبه الی چهارشنبه:

ساعت 7:30 - 14

روزهای پنجشنبه:

ساعت 7:30 - 13

آدرس:
مشهد مقدس، حرم مطهر، بلوار شهید شوشتری، انتهای شهید شوشتری 7، ساختمان شورای عالی حوزه علمیه خراسان
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان می باشد، استفاده از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.