سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۰/۱۱/۰۱
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
با حضور دبیر و اعضای شورای عالی:

موقوفه مجتمع علمی مرحوم آیت‌الله سيد محمد علم‌الهدی(ره) احیا و افتتاح شد

موقوفه مجتمع علمی پژوهشی مرحوم آیت‌الله سيد محمد علم الهدی(ره) با عنوان مدرسه عالی تربيت با حضور دبیر، اعضای شورای عالی و نیز جمعی از علما و بزرگان حوزه علمیه خراسان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار دبیرخانه شورای عالی، موقوفه مجتمع علمی پژوهشی مرحوم آیت‌الله سيد محمد علم الهدی(ره) با عنوان مدرسه عالی تربيت با حضور دبیر، اعضای شورای عالی و نیز جمعی از علما و بزرگان حوزه علمیه خراسان افتتاح شد.

آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد در این مراسم با اشاره به سابقه فعالیت‌های علمی و عمرانی آیت‌الله سيد محمد علم الهدی(ره) عنوان کرد: ایشان اهتمام زیادی به ایجاد مدارس علمیه و موسسات علمی و حوزوی داشت و خدمات زیادی در این راستا انجام داد که به عنوان صدقه جاریه، منشأ خیرات و برکات فراوانی شده است.
وی با اشاره به اتخاذ رویکرد تربيت كادر آموزشی و مديريتی برای این موقوفه، عنوان کرد: ضروری است که جمعی از متخصصین علوم دینی برای تصدی مسئولیت‌های مختلف در داخل حوزه علمیه و بیرون آن و توسعه مبانی اسلامی در نظام دینی در چنین مدارسی پرورش یابند تا از تخصص کافی برخوردار باشند.


آیت‌الله علم‌الهدی جامعه روحانیت را خدمتگذاران و دربانان درگاه بقیه‌الله (عج) توصیف و تأکید کرد: نظام ما به برکت خون شهدا در این دنیا جایگاهی پیدا کرده است و ما باید وظیفه خود را در ساحت بقیه الله (عج) به بهترین وجه انجام دهیم تا مدیون نشویم و اگر این‌طور باشد، طبیعی است که زمینه برای ظهور آن حضرت فراهم شده است.


ثبت دیدگاه
هیچ دیدگاهی برای این پست قابل نمایش نمی باشد.
ارتباط مستقیم با مسئولان
تلفن ثابت:
051-32008497
051-32008118
کد پستی:
9154656386
رایانامه:
shora@mailkh.com
ساعت کاری:
شنبه الی چهارشنبه:

ساعت 7:30 - 14

روزهای پنجشنبه:

ساعت 7:30 - 13

آدرس:
مشهد مقدس، حرم مطهر، بلوار شهید شوشتری، انتهای شهید شوشتری 7، ساختمان شورای عالی حوزه علمیه خراسان
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان می باشد، استفاده از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.