سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۱/۰۲/۳۱
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع
عضو کمیسیون
آیت الله محمدهادی عبدخدائی
تحصیلات
حوزوی و دانشگاهی
مدارج علمی
اجتهاد و دکترا
سوابق علمی

تحصیل دروس سطح و خارج حوزه نزد والدشان آیت الله شیخ غلامحسین تبریزی، آیت الله حاج شیخ هاشم قزوینی و آیت الله میلانی در حوزه مشهد و آیات عظام محقق داماد و حاج میرزا هاشم آملی در قم. اخذ مدرک دکتری در رشته فلسفه و کلام از دانشگاه تهران، تدریس در حوزه علمیه مشهد و دانشگاه فردوسی و نیز کالج صدرا در جاکارتا.

سوابق پژوهشی

تألیف کتابهای جلوه گاه عرفان(شرح مناجات شعبانیه)، نیایش، اگوها و اسوه­ها ـ اخلاق پزشکی ـ ارائۀ مقالات متعدد در کنگره ها و سمینارهای داخلی و کنگره هایبین المللی مانند یونسکو و یونیدو و بین المجالسو دانشگاههای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، اضافه بر پنج کتابی که از وی به طبع رسیده مقالات متعدد علمی در مجلات داخلی و خارجی مانند «کاریتاپلیتیکا» و «ایل پوراسلام» به زبان های مختلف فارسی، عربی، انگلیسی و ایتالیایی نیز به چاپ رسیده است. مقالۀ «فروغ حق در نهج البلاغه» ایشان در دومین جشنواره نهج البلاغه که در دانشگاه تهران برگزار گردید در میان مقالات ارائه شده، حائز رتبۀ اول شد.

سوابق مدیریتی،سیاسی،اجرایی

 سه دوره نمایندگی از جانب مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و حدود ده سال ریاست کمیسیون آموزش عالی مجلس،اولین سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان، ریاست دانشکده علوم قرآنی مشهد، ریاست هیئت مؤسس مؤسسه آموزش عالی حکمت رضوی، مدیریت مدرسۀ علمیه جعفریه و تدریس در جامعة المصطفی العالمیه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری.

سوابق حضور در انجمن ها،شوراها،کمیسیون ها،کارگروه ها،کمیته ها و مجامع علمی و بین المللی

عضویت هیئت علمی دانشکده الهیئت دانشگاه فردوسی مشهد، سه دوره نمایندگی از جانب مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و حدود ده سال ریاست کمیسیون آموزش عالی مجلس،اولین سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای پژوهش های علمی کشور.

ارتباط مستقیم با مسئولان
تلفن ثابت:
051-32008497
051-32008118
کد پستی:
9154656386
رایانامه:
shora@mailkh.com
ساعت کاری:
شنبه الی چهارشنبه:

ساعت 7:30 - 14

روزهای پنجشنبه:

ساعت 7:30 - 13

آدرس:
مشهد مقدس، حرم مطهر، بلوار شهید شوشتری، انتهای شهید شوشتری 7، ساختمان شورای عالی حوزه علمیه خراسان
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان می باشد، استفاده از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.