سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۲/۰۱/۰۱
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع

درباره ما

حضور در عصر ارتباطات و فناوری‌های نوین و نیز تغییرات پی‌درپی تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی که همراه با تاثیرگذاری وسیع بر توده‌های مردم در اقصی نقاط دنیا می‌باشد، ضرورت حضور پویا و کنش‌گری فعالانه سازمان دین و روحانیت شیعه را در این عرصه بیش از پیش نمایان می‌کند.

بی‌تردید ظرفیت‌های ایجاد شده در رسانه‌های جمعی و شبکه‌های مجازی، می‌تواند بستر مناسبی برای تبلیغ دین و معارف وحیانی برای تمامی جوامع انسانی به‌ویژه جوامع اسلامی باشد.

شورای عالی حوزه علمیه خراسان با درک این مهم، بر استفاده حداکثری از ظرفیت عظیم رسانه به دنبال تحقق رسالت‌های خود در شئون گوناگون حوزه و روحانیت، اعم از تبلیغ، آموزش، پژوهش و ... است.

پایگاه خبری تحلیلی شورای عالی حوزه علمیه خراسان به آدرس www.shorakh.com در راستای رسالت‌ها و ماموریت‌های شورای عالی حوزه علمیه خراسان در امر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری با رویکردی نو به دنبال تبیین و ترویج برنامه‌ها و رخدادهای مرتبط با ماموریت‌های حوزه‌های علمیه خراسان و جریان‌سازی و گفتمان‌سازی در عرصه‌های گوناگون آن است.

همچنین دبیرخانه شورای عالی که در جلسه ۵۱۷ شورای برنامه‌ریزی در تاریخ ۱۳۷۸/۱۱/۲ تاسیس شد، به عنوان بازوی مشورتی این شورا فعالیت‌ می‌کند. دبیرخانه در راستای اهداف و ماموریت‌های خود، اقدام به تشکیل ۶ کمیسیون تخصصی با نام‌های کمیسیون تخصصی آموزش، پژوهش، تبلیغ، فرهنگ و اخلاق، اجتماعی-سیاسی و خدمات و معیشت نموده است که پوشش اقدامات، فعالیت‌ها و منشورات دبیرخانه و نیز جلسات و مصوبات کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی، از مهمترین اولویت‌های اطلاع‌رسانی این رسانه می‌باشد.

 

راه های ارتباطی:

تلفن: ۰۵۱۳۲۰۰۸۴۹۷

پیام رسان ایتا سروش و تلگرام:

 @shorakhorasan